Ostatnio odeszli od nas

Była…

anielsko dobra, niezwykle skromna, pełna życiowej mądrości i pasji.

Sprawiała…

że czuliśmy się bezpiecznie, znajdowaliśmy wiarę w siebie, odwagę i siłę, żeby walczyć o nasze jutro.

Podarowała…

inspirację, marzenia, swój cenny czas i uwagę.

Jest…

wspaniałym wzorem i  motywacją.

Będzie…

zawsze przy nas, we wszystkim co robimy, bo tak wiele jej zawdzięczamy…

Ś.p. Pani Marzanna Kowalczyk to najwspanialszy człowiek i nauczyciel jakiego spotkałam w swoim życiu. Poza tym, że naprawdę nauczyła nas matematyki to pomogła nam też odnaleźć swoją drogę w tym trudnym, dorosłym świecie. Bardzo często myślę o tym, co mówiła… że warto być dobrym, kochać.. żyć.. że nie chodzi o to, żeby być zawsze perfekcyjnym, że po matematyce można robić niezwykłe rzeczy.. To był wielki dar być Jej uczennicą. Nigdy tego nie zapomnę.

Dziękuję.

Katarzyna Mróz (Szczerba)

LOI 2014/2015 -2016/2017

Warszawa, 08.02.2020

Odnośniki

Skip to content