Oszczędzać każdy może

13 listopada 2012

W ramach akcji „Październik – miesiącem oszczędzania” Komisja Przedmiotów Ekonomicznych wraz z Samorządem uczniowskim przeprowadziła Konkurs na hasło promujące oszczędzanie. Do konkursu przystąpiło 151 uczniów z następujących klas: I LEA, I LEB, I LOI, I TE, I TI, II TI, II TE i IV TE .

Jury Konkursu w składzie mgr Aneta Pękul – Przewodniczący, mgr Joanna Świętoń- członek, mgr Emilia Pietrzykowska – członek, Ernest Matliński – członek, spośród złożonych propozycji haseł, wyłoniło zwycięzców Konkursu w dwóch kategoriach: I -Oszczędzamy środki finansowe i II -Oszczędzamy dobra naturalne.

W kategorii I zwycięskie hasło wymyśliła Martyna Makler z klasy I LOI, drugie miejsce
ex aequo zajęli Klaudiusz Zyśk z klasy I LOI i Damian Sabak z klasy II TI. Miejsca trzeciego nie przyznano.

W kategorii II zwyciężyła Milena Paź, uczennica klasy I TE. Drugie miejsce przypadło Anicie Kuleszy z klasy I LOI, a trzecie autorowi anonimowemu.

Autorom zwycięskich haseł serdecznie gratulujemy!

Zwycięskie hasła

KATEGORIA I

Miejsce pierwsze:

Co dzień oszczędzamy i pewną przyszłość sobie zapewniamy.”

Miejsce drugie:

Oszczędzanie fajna sprawa, gdy oszczędzasz -jest zabawa!”

Oszczędzanie dobra sprawa, masz gotówkę- jest zabawa!”

KATEGORIA II

Miejsce pierwsze:

Oszczędzaj energię człowieku, bo to najlepsze rozwiązanie XXI wieku!”

Miejsce drugie:

Kto wodę i prąd w domu oszczędza, tego nie dopadnie bieda i nędza!”

Miejsce trzecie:

Zakręć kran, wyłącz światło- to się robi bardzo łatwo!”