Otrzęsiny klas pierwszych

24 października 2019

         W dniu 24 października 2019 roku odbyła się szkolna impreza ” Otrzęsiny” klas pierwszych.  Organizacją tego wydarzenia zajmowali się uczniowie klas drugich. To oni wykazali się pomysłami, wyobraźnią, podczas  prowadzenia konkursów wśród  pierwszaków. „Kociakom”, wcale nie było łatwo sprostać wyznaczonym zadaniom, ale nie pozostali dłużni drugoklasistom. Tu  okazali elastyczność, talent, pomysł i dystans zwłaszcza paradując z długimi, czarnymi, kocimi ogonami.       

W przygotowanych konkurencjach każda klasa pierwsza  mogła  zdobyć punkty w: przedstawieniu „mema” , rozgrywkach sportowych, quizie o szkole, a także w śpiewie. O ilości punktów decydowało jury. Klasy o najwyższej ilości punktów zostały nagrodzone dyplomami.   Impreza była radosnym wydarzeniem w życiu szkoły , a przede wszystkim umożliwiła   uczniom klas drugich  humorystyczne przywitanie młodszych kolegów i koleżanek.

Odnośniki