Otrzęsiny uczniów klas 1LZ, 1LI/LOE i 1TI

27 września 2022

We wtorek 27 września 2022 uczniowie klas 1TI, 1LZ, 1LEO/LI wraz ze swoimi wychowawcami p. E. Steczkowskim, p. M. Szwed, p. A. Kasjaniuk wybrali się pieszo do Nadleśnictwa w Leszczydole na Otrzęsiny. Zostały one zorganizowane przez uczniów i wychowawców klas 2 LZ – p. E. Chmielińską, 2 TI- p. M. Łobacza, 2LEO/LI- p. M. Kryszkiewicz. Wydarzenie rozpoczęło się  wspólnym tańcem Belgijki , który rozluźnił atmosferę i stanowił rozgrzewkę przed następnymi atrakcjami tego dnia. „Pierwszaki” brały aktywny udział w różnych konkurencjach  tj. przeciąganie liny, jedzenie jabłek bez użycia rąk i zawieszonych na sznurkach, skakanie w workach i przez skakankę, kręcenie hula hop. Aktywności fizyczne zakończył  quiz wiedzy o ZS3 i klasowe karaoke, z którym wszyscy doskonale sobie poradzili. Uczniów w zmaganiach  wspierali wychowawcy i opiekunowie – nauczyciele p. W. Kosińska, p. K. Zarzycka, p. K. Gurbała i p. R. Szulęcki. Po zaliczeniu wszystkich prób nastąpiło uroczyste pasowanie „pierwszaków” na uczniów godnych przystąpienia do społeczności uczniowskiej ZS3 i wręczenie dyplomów. Po wesołej zabawie młodzież zebrała się przy płomieniach ogniska i wspólnie piekła kiełbaski. Otrzęsiny zakończyły się ponownym zatańczeniem Belgijki i powrotem do szkoły. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas oraz zawarte nowe znajomości. 

Klasa 2LZ

 

Odnośniki