PACZKA ŚWIĄTECZNA DLA POLSKIEGO WETERANA NA KRESACH – 2013

13 grudnia 2013

W dniach od 9 do 13 grudnia na terenie Wyszkowa została przeprowadzona zbiórka pieniędzy i artykułów spożywczych dla polskich kombatantów zamieszkujących na Kresach II Rzeczypospolitej. W akcji brała udział młodzież z Wyszkowa, a w szczególności z I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida i Zespołu Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego. Nasza szkoła bardzo hojnie wsparła tą akcję przeznaczając ponad 450 zł w gotówce bądź artykułach spożywczych. Na wielkie brawa zasługują: klasa III LOL, III EA oraz II TI. Wszyscy, którzy zaangażowali się w akcję pokazali co oznacza bycie Polakiem i jaka wielka więź łączy cały nasz naród! W imieniu kombatantów do których trafią paczki, zarządu stowarzyszenia Odra- Niemen i moim bardzo Wam dziękuje.

Koordynator m. Wyszków

                                                                                                                                                                                                                                       Tobiasz Przybysz

1543812_698545710166004_776635275_n

Odnośniki