PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

28 października 2015

28 października 2015r w Zespole Szkół nr 3 odbyło się w  ramach co rocznej akcji :

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

spotkaniepracowników ( w tym roku) banku Raiffeisen Polbankz uczniami klas pierwszych.

Została przybliżonauczniom tematyka funkcjonowania instytucji bankowej,  rachunków bankowych, lokat, kart, kredytów, pożyczek, rachunków oszczędnościowych oraz innych form umożliwiających oszczędzanie.

Młodzież aktywnie i chętnie uczestniczyła w spotkaniu – za co była nagradzana gadżetami banku.

W trakcie spotkania został przeprowadzony konkurs ze znajomości wiedzy ekonomicznej. Najlepsi otrzymali nagrody ufundowane przez bank.

Składamy serdeczne podziękowania przedstawicielom Raiffeisen Polbankw Wyszkowie za przybliżenie wiedzy o tym jak oszczędzać – i jakie są tego zalety.

KK