PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

26 października 2016

adsgfzxdv

– pod tym hasłem 26  października w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie odbyły się w  ramach współpracy z  BGŻ BNP PARIB S A oddział w Wyszkowie spotkania  pracowników banku z uczniami wszystkich  klas pierwszych.

Została przybliżona uczniom historia banku, zasady funkcjonowania instytucji bankowej,  rachunków bankowych, lokat, kart, kredytów, pożyczek, rachunków oszczędnościowych oraz innych form umożliwiających oszczędzanie.

Została zwrócona uwaga na  odpowiedzialne i mądre dysponowania pieniędzmi, oraz pozytywne spojrzenie na oszczędzanie ponieważ racjonalne  i systematyczne zarządzanie kapitałem daje wiele możliwości finansowych.

W trakcie spotkania uczniowie brali czyny udział za co zostali nagrodzeni gadżetami – ufundowanymi przez przedstawicieli banku.

Składamy serdeczne podziękowania przedstawicielom BGŻ BNP PARIB S A oddział w Wyszkowie  za przybliżenie wiedzy o tym jak oszczędzać – i jakie są tego zalety.

SL i KK

Odnośniki