PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA w ZS3

31 października 2018

            31 października 2018 r. w Zespole Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie, w sali nr 8, odbył się wykład przeprowadzony przez Pana  Adriana Niewiadomskiego, doradcę klienta biznesowego  w placówce BGŻ BNP Paribas, na temat bankowości elektronicznej oraz różnych procedur oszczędzania.

            W wykładzie wzięli udział uczniowie ZS3 oraz słuchacze  CKU, a także kilkoro nauczycieli-opiekunów z ZS3 i CKU.

            Pan Niewiadomski poruszył temat bezpiecznej bankowości. Przedstawił  podstawowe zagadnienia związane z funkcjonowaniem banków w zakresie oszczędzania. Przedstawił oferty produktów bankowych dostosowane do wieku klientów.

            Poruszony też został temat inwestycji. Dowiedzieliśmy się, jak funkcjonuje Giełda Papierów Wartościowych  oraz jakie ryzyko jest nieodzownym elementem inwestowania.

          Każdy z uczestników dowiedział się czegoś nowego lub poszerzył swoją wiedzę na  temat  oszczędzania i inwestowania .
          Spotkanie zostało zorganizowane przez Panią Katarzynę Kownacka i Pana Roberta Szulęckiego.

Odnośniki