Piłka siatkowa dziewcząt – rozgrywki Szkolnej Ligi Siatkowej sezon XX na rok szkolny 2013/2014

4 października 2013

Po raz drugi dziewczęta naszej szkoły wezmą udział w rozgrywkach Szkolnej Ligi Siatkówki szkół średnich organizowanych przez Warszawę. Dziewczęta grać będą w II lidze w grupie B z następującymi szkołami: LX LO im. W. Górskiego z Warszawy, Publiczne Gimnazjum nr 1 Jana Pawła II z Ząbek, Gimnazjum nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego z Warszawy oraz Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego z Warszawy.

Naszą szkołę reprezentować będą: Aleksandra Szymanowska, Patrycja Gorczyńska – kl. II LOL, Iwona Wołyniec i Katarzyna Paciorek – kl. III LOS, Dawicka Ewelina i Angelika Piecuska – kl. ILOI, Karolina Rozenek – kl. III TE, Ewa Abramczyk, Klaudia Słowikowska, Sandra Wróbel, Natalia Balińska, Maryla Modzelan, Milena Wasilewska – kl. I LOS. Opiekunem drużyny jest Pan Tomasz Dąbrowski.

Poniżej zamieszczam terminy spotkań które zostaną rozegrane w hali sportowej naszej szkoły:

I termin – 09.10.2013r. ( środa ) godz. 14.00 z LX LO im. W. Górskiego
II termin – 23.10.2013r. ( środa ) godz. 14.00 z Gimnazjum nr 36
III termin – 27.11.2013r. ( środa ) godz. 14.00 z Gimnazjum nr 72
IV termin – 11.12.2013r. ( środa 0 godz. 14.00 z Gimnazjum nr 1

Po rozegraniu tych meczy rozegrane będą mecze fazy play – off. Wyniki poszczególnych meczy można śledzić stronie www. sls.waw.pl
Wszystkich zapraszamy na mecze naszych dziewczyn.

Odnośniki