PLANETA NA NOWO

21 października 2022

Odpowiadając na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie, uczniowie naszej szkoły o profilu ekologicznym wraz z nauczycielami biorą udział w projekcie „Planeta na Nowo.” Dla nauczycieli oraz kadry zarządzającej szkołą zostały przygotowane specjalne szkolenia z zakresu gospodarki cyrkularnej.

W ramach tej akcji uczniowie zaplanowali działania popularyzujące wiedzę z zakresu ekologii i zachowań proekologicznych. Oprócz tego, w salach od geografii (A.2.1) oraz biologii (A 1.3) możliwe jest wsparcie akcji poprzez zbiórkę elektrośmieci.

Rokrocznie bierzemy udział w różnego rodzaju akcjach na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Segregujemy odpady, zbieramy nakrętki, obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, uczymy się o ekologii każdego dnia.

W najbliższym czasie odbędzie się w ramach projektu kolejne przedsięwzięcie, na które już teraz zapraszamy.


Uczniowie klasy 3LEO

PLANETA NA NOWO

Odnośniki