Plebiscyt na najlepszego sportowca powiatu wyszkowskiego w roku 2015.

6 maja 2016

06.05.2016 w Domu Kultury Hutnik w Wyszkowie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników na najlepszego sportowca powiatu wyszkowskiego. Wśród  zaproszonych na uroczystość   gości byli przedstawiciele władz miasta, olimpijczycy, dyrektorzy wyszkowskich szkół oraz nauczyciele wychowania fizycznego i młodzież szkolna.

Najlepszym sportowcem roku 2015 powiatu wyszkowskiego został uczeń naszej szkoły Jarosław Świercz z klasy 3 Technikum Ekonomicznego.

Miejsce X przypadło również naszemu uczniowi Piotrowi Połodziukowi z klasy 1 Liceum Ogólnokształcącego.

Wśród dziewcząt najwyższą lokatę – miejsce III  zajęła Karolina Nadaj z klasy 2 Liceum Ogólnokształcącego. Miejsce IV zajęły siostry Pokraśniewicz – Karolina i Paulina.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i piękna statuetki.

Nagodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.