Plebiscyt Najlepszego Sportowca Powiatu Wyszkowskiego 2015.

8 maja 2015

8 maja 2015r. w Domu Kultury „Hutnik” odbyło się ogłoszenie wyników Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Powiatu Wyszkowskiego. W ceremonii uczestniczyli dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie wyszkowskich szkół średnich. Wśród zaproszonych gości byli polscy olimpijczycy i przedstawiciele AWF Warszawa. Najlepszym sportowcem powiatu wyszkowskiego został uczeń ZS3 Wyszków Jarosław Świercz,  który zdobył I miejsce na Otwartych Mistrzostwach Świata Shaolin Kempo w Sztukach Walki. II miejsce zajął Rafał Gierek, również uczeń naszej szkoły,  startujący w Lekkiej Atletyce ( VI miejsce na Mistrzostwach Polski w rzucie oszczepem. Na III miejscu uplasował się także uczeń ZS3- Mateusz Borkowski, reprezentant polski w kolarstwie krosowym. IV miejsce przypadło również naszemu uczniowi Dawidowi Kalinowskiemu, uprawiającemu lekkoatletykę. Tego dnia odbył się również plebiscyt na najlepszego trenera powiatu wyszkowskiego. Wśród laureatów znalazł się nauczyciel naszej szkoły Pan Krzysztof Ostrowski, który zajął II miejsce.

 

Odnośniki