Podsumowanie kalendarza adwentowego 2022

31 grudnia 2022

W dniach 06-20.12.2022 r. Samorząd Uczniowski, by umilić uczniom czas w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia zaplanował różne atrakcje dla naszej społeczności pod opieką p. Joanny Świętoń i p. Agnieszki Wydryszek. W programie wydarzeń odbyło się siedem tematycznych dni takich jak;

 • Mikołajki: tego dnia uczniowie, którzy przebrali się w świąteczne barwy, nie byli odpytywani przez nauczycieli. Samorząd szczególnie wywołał uśmiech całej społeczności szkolnej niespodzianką w postaci słodkich upominków.
 • Dzień szalonej fryzury: uczniowie wystylizowali sobie szalone fryzury, które budziły radość i uśmiech.
 • Turniej w grę League of Legends: najlepsi gracze ZS3 zmierzyli się między sobą w pojedynkach grając w grę komputerową. W turnieju zostało wylosowanych 8 drużyn. Zwyciężyła drużyna pod nazwą ,,Załoga Juzka”. Chłopcy zostali wynagrodzeni dyplomem oraz nagrodą, jaką była podkładka pod myszkę do komputera. Gratulacje!
  Za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia dziękujemy Panu Karolowi Łapińskiemu, który czuwał nad całym spotkaniem i pomógł w przygotowaniach.
 • Dzień piżamy: Zespół Szkół Nr 3 tego dnia solidarnie wspierał chore dzieci, przebywające na oddziałach onkologicznych poprzez przebranie się w piżamy. Dziękujemy za wasze ciepłe serca!
 • Dzień czapki Św. Mikołaja: klimat Świąt poczuliśmy, kiedy przechodząc na korytarzu szkolnym, mijaliśmy swoich rówieśników w świątecznych czapkach i ozdobach na głowie.
 • Dzień na pamiątkowe zdjęcia ze Św. Mikołajem: Św. Mikołaj odwiedził naszą szkołę i porobił sobie z nami zdjęcia, abyśmy za kilkanaście, kilkadziesiąt lat mogli spojrzeć na nie z uśmiechem i przypomnieć sobie miło spędzony wspólnie czas…

  Dziękujemy za zaangażowanie i za wspólną zabawę. Miejmy nadzieję, że wszyscy będziemy bardzo miło wspominać te chwile. 🙂

  Samorząd Uczniowski

Odnośniki