Podsumowanie rywalizacji Powiatowych Igrzysk Szkół Średnich

19 czerwca 2015

19.06.2015r. w internacie ILO odbyło się podsumowanie Powiatowych Igrzysk Sportowych. Zebranie poprowadził koordynator- Andrzej Rębowski. Wśród zaproszonych gości była Pani dyrektor POKiS –Maria Gajewska oraz dyrektorzy wyszkowskich szkół m.in. Pani dyrektor I LO Dorota Piotrowicz, Pani dyrektor ZS3 Elżbieta Michalik oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Po słowach wstępnych odbyła się dyskusja, gdzie ustalono harmonogram pracy na przyszły rok szkolny i terminarz zawodów sportowych. Następnie podsumowano wyniki końcowej klasyfikacji. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła nasza szkoła, chłopcy natomiast zajęli drugie miejsce. W ogólnej klasyfikacji nasza szkoła uplasowała się na drugim miejscu. Za pierwsze III miejsca, Pani dyrektor POKiS wręczyła przedstawicielom szkół pamiątkowe dyplomy i puchary. również naszemu uczniowi Dawidowi Kalinowskiemu, uprawiającemu lekkoatletykę. Tego dnia odbył się również plebiscyt na najlepszego trenera powiatu wyszkowskiego. Wsród laureatów znalazł się nauczyciel naszej szkoły Pan Krzysztof Ostrowski, który zajął II miejsce.

Odnośniki