Podsumowanie Szkolnej Ligi Siatkówki

17 czerwca 2019

Sukces siatkarski dziewcząt i chłopców z ZS Nr 3 Wyszków w roku szkolnym 2018/2019


17 czerwca 2019r w XIII LO im. płk L. Lisa-Kuli w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie XXV sezonu rozgrywek Szkolnej Ligi Siatkówki 2018/19.
Reprezentanci naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce w II lidze. W ramach rozgrywek SLS odbył się puchar im. W. Wiśniewskiego w którym brały udział zespoły pierwszej i drugiej ligi. Nasi zawodnicy dotarli do finału, w którym zwyciężyli ze szkołą ZS nr 36 im. M. Kasprzaka i zdobyli puchar. Zawodnicy zostali uhonorowani złotymi medalami, pucharem i dyplomami. Najlepszym zawodnikiem II Ligi chłopców został Aleksander Purgacz, który otrzymał indywidualną nagrodę od organizatorów. Trenerem roku 2018/2019 w kategorii otwartej został Pan Krzysztof Ostrowski.
Skład Zespołu Szkół Nr 3 chłopców: Aleksander Purgacz, Mateusz Matak, Karol Gawiński, Kacper Chmiel, Rafał Chmieliński, Bartłomiej Woźnica, Przemysław Łachacki, Hubert Szczesny, Bartosz Sitek. Opiekunem chłopców jest Pan Krzysztof Ostrowski.
W tym dniu zostały również nagrodzone dziewczęta naszej szkoły które w rywalizacji w I Lidze zajęły IV miejsce na osiem zespołów. Ten sam skład dziewcząt wywalczył historyczne I miejsce w zawodach powiatowych. Skład zespołu: Aleksandra Woźnica, Martyna Jechna, Weronika Piątek, Sandra Bialik, Natalia Lalak, Izabela Wicińska, Weronika Grzegorczyk, Julia Liwska, Wiktoria Brejt, Sylwia Grzegorczyk, Maria Najmoła, Klaudia Szabelska. Opiekunem zespołu jest Pan Tomasz Dąbrowski.
Składamy gratulacje wszystkim za odniesione sukcesy.

Odnośniki