Podsumowanie XIX sezonu Szkolnej Ligi Siatkówki

25 czerwca 2013

12 czerwca 2013r. O godz 13.00 w Zespole Szkół nr 79 w Warszawie odbyło się podsumowanie XIX sezonu Szkolnej Ligi Siatkówki.

Po raz pierwszy w SLS wystartowaliśmy w roku szkolnym 2011/2013, była to II liga. Wyśmienita gra zawodników, i bardzo dobra praca trenera zaowocowała awansem do I ligi w tych rozgrywkach. Jeden z naszych reprezentantów- Michał Urbaniak został wybrany najlepszym zawodnikiem sezonu (MVP), a trener Krzysztof Ostrowski trenerem roku 2011/2012 w kategorii debiut.

Sezon 2012/2013 okazał się jeszcze lepszym niż poprzedni, nasza drużyna zajęła w I lidze III miejsce. Ponownie najlepszym zawodnikiem (NVP) został wybrany Michał Urbaniak, a trenerem roku w kategorii otwartej Krzysztof Ostrowski, którego uhonorowano srebrną odznaka SLS.

Po raz pierwszy do rozgrywek zostały zgłoszone dziewczęta, które pod opieką trenera Tomasza Dąbrowskiego wywalczyły IV miejsce w II lidze, a Katarzyna Paciorek otrzymała nagrodę za zaangażowanie i wszechstronność siatkarską.

Serdecznie gratulujemy, i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Skład drużyny męskiej:

kapitan- Michał Urbaniak
Mateusz Linka Mateusz
Biernacki Mateusz Rakowski
Marcel Lewandowski
Piotr Koński
Daniel Rudnicki
Kamil Depta
Kamil Kuciński
Łukasz Linka

Skład drużyny żeńskiej

kapitan- Anna Szczesna
Katarzyna Paciorek
Iwona Wołyniec
Patrycja Gorczyńska
Aleksandra Szymanowska
Olga Ostrowska
Karolina Rozenek
Natalia Kozon
Karolina Kalisz

Odnośniki