Podziękowania dla uczniów klasy 2LOS

12 lutego 2014

Dyrektor, wychowawcy i dzieci z Domu Dziecka w Równem przesłali podziękowania dla uczniów i wychowawcy klasy drugiej sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie za wzięcie aktywnego udziału w świątecznej akcji mikołajkowej z okazji Świąt Bożego Narodzenia na rzecz Domu Dziecka w Równem koło Tłuszcza.

Przekazanie paczek ze słodyczami odbyło się 18 grudnia 2013 roku. W czasie spotkania dyrektor – pan Jan Nowak opowiadał uczniom o placówce i jej wychowankach, dziękował za współpracę i zapraszał do odwiedzin. Była to dla uczniów dobra lekcja wychowawcza. Mieli oni poczucie, że w ten wyjątkowy czas warto było zrezygnować z własnych mikołajkowych prezentów i sprawić radość innym.