Pomagajmy – Odbudowa spalonego domu Karoliny i Dawida

25 listopada 2022

Karolina, Dawid i ich dwie małe córeczki – Celinka i Iga – to szczęśliwa rodzina. Dziś w nocy, 23/24 listopada ich świat się zawalił. Dom, do którego planowali się wprowadzić na Boże Narodzenie spłonął i nadaje się do rozbiórki. Rodzina potrzebuje środków, żeby jak najszybciej móc rozpocząć prace nad nowym miejscem do zamieszkania.

Spalony dom, to budynek, który należał do dziadków Dawida, dom, gdzie spędził swoje dzieciństwo, dom pełen wspomnień. Postanowił zatem z żoną wyremontować go, przywrócić do dawnej świetności i zamieszkać z córeczkami. Aby pokryć koszty remontu musieli wziąć kredyt, który teraz, mimo wszystko, będą musieli spłacić. Niestety również dom nie został ostatecznie ubezpieczony.

Dawid dał się już poznać mieszkańcom gminy Somianka jako uczciwy i skrupulatny mechanik samochodowy, ponieważ od kilku lat prowadzi warsztat w Zdzieborzu. Zawsze można na nich liczyć.

 

LINK do zrzutki

Odnośniki