Powiatowe, sztafetowe biegi przełajowe

3 października 2019

3 października 2019 roku w Długosiodle odbyły się sztafetowe biegi przełajowe, w których udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół nr 3. Zawody rozpoczęły się o godzinie 11.00,a flagę wniosły uczennice naszej szkoły: Aleksandra Zawadzka, Magdalena Witkowska oraz Julia Nowosielska. Zawodnicy wystartowali w dwóch biegach: dziewczęta i chłopcy, a  każda sztafeta składała się z ośmiu zawodników, którzy pokonywali trasę około 1000 metrów. Nasze uczennice dotarły na metę jako pierwsze i dzięki temu zakwalifikowały się do kolejnego etapu, który odbędzie się 10 października w Ostrołęce. Przedstawicielki ZS3 będą broniły tytuł mistrzyń międzypowiatowych biegów przełajowych. Drugie miejsce zdobyły uczennice ZS1, a trzecie miejsce wywalczyły dziewczęta z 1 LO Norwid. W konkurencji chłopców pierwsze miejsce zajęli uczniowie z 1 LO Norwid, drugie miejsce ZS nr 2, a trzecie miejsce wywalczyli przedstawiciele ZS nr 3. Naszych uczniów do zawodów przygotowali pan Mateusz Gąsiewski oraz pan Krzysztof Ostrowski. Najlepszą zawodniczką zawodów została Julia Nowosielska z naszej szkoły, a tytuł najlepszego trenera uzyskał pan

.

 

Składy naszych reprezentacji:

-dziewczęta:   Aleksandra Zawadzka

Magdalena Witkowska

Julia Nowosielska

Dominika Zwalińska

Małgorzata Żurawska

Natalia Czyż

Oliwia Wróbel

Joanna Oniszk

Monika Kowalczyk

 

-chłopcy:        Jakub Jechna

Dawid Kuciński

Dominik Bala

Mateusz Poleski

Piotr Banach

Paweł Deluga

Kuba Sejbuk

Krystian Skoczeń

Maksymilian Siemek

 

            Aleksandra Zawadzka 3 LOI

Odnośniki