„Praca projektowa” dla uczestników konkursu „What’s up Quad?”

11 stycznia 2018

Warsztaty pt. „Praca projektowa” zostały zorganizowane przez Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu dnia 11.01.2018 jako kolejny etap przygotowania uczestników do konkursu organizowanego pod patronatem Quad Graphics.

Podczas warsztatów p. Ewa Trzcińska(przedstawicielka WCRB) poruszyła kwestie projektu i jego definicji oraz elementów które występują podczas pracy w projekcie. Pokazała uczestnikom jak skutecznie zarządzać projektami oraz wyznaczać sobie cele. Uczniowie mieli okazję wstępnie pracować w swoich zespołach projektowych, zastanowić się nad swoimi założeniami i celami oraz porównać swoje szansę z innymi uczestnikami konkursu.

Warsztaty były bardzo dobrym przygotowaniem do pracy w zespole. Teraz uczniowie muszą skupić się na realizacji swoich projektów i efektywnym wykorzystaniem czasu podczas ferii. Życzę wszystkim uczestnikom udanej prezentacji efektów swojej pracy przed jury.

                               WR

Odnośniki