Profilaktyka raka piersi w naszej szkole

10 maja 2017

Nasza szkoła realizuje programy profilaktyczne dotyczące profilaktyki raka piersi. W tym roku szkolnym z uczennicami z klas II spotkały się przedstawicielki firmy Avon pani Magdalena Wykowska i pani Kinga Prus. Podczas prelekcji w dniu 12 czerwca br.  został przybliżony problem raka piersi, sposoby profilaktyki. Dziewczęta przypomniały sobie jak powinno się przeprowadzać samobadanie , kiedy powinno się udać do lekarza, co powinno nas zaniepokoić. Nie obyło się bez konkursu z nagrodami, którymi były oczywiście kosmetyki. Dziękujemy serdecznie paniom, które poświęciły swój czas i zechciały spotkać się z uczennicami i poprowadzić zajęcia na tak ważny temat.

 

                                                                                     Agnieszka Zdrojewska

Odnośniki