Przemysław Sasin – nauczyciel ZS3, malarz, grafik

17 stycznia 2014

Wernisaż ostatniej wystawy naszego nauczyciela odbył się 17 stycznia 2014 r.

Przemysław Sasin urodził się w 1987 r. w Wyszkowie. Aktualnie pracuje, jako nauczyciel multimediów i grafiki komputerowej w ZS 3 w Wyszkowie. Otwarcie wspomnianej wystawy miało miejsce w Wyszkowskim Ośrodku Kultury Hutnik. Było to też zapoczątkowanie obchodów 100-lecia LO w Wyszkowie.

Podczas wernisażu autor obrazów podzielił się swoimi refleksjami na temat twórczości malarskiej, jak również ciepłymi wspomnieniami z lat szkolnych spędzonych w LO Wyszków. Przemysław Sasin podkreślił, iż nagrodą za twórczość artysty jest wzbudzenie emocji widza, oglądającego dzieło malarskie.

Wystawa będzie otwarta aż do 23 lutego – zachęcamy serdecznie do obejrzenia wyjątkowych dzieł – emocje zapewnione.

Odnośniki