Przyrodnicza wycieczka integracyjna klas pierwszych

18 września 2014

 

W słoneczny wrześniowy dzień 17 września 2014 roku uczniowie klas:  I LOL, ITE oraz ITI pod opieką wychowawców p. Agaty Zawadzkiej, p. MatyldyMaliszewskiej i p. Adama Zająca oraz innych  nauczycieli , wybrali  się  na spotkanie integracyjne przy   Nadleśnictwie Wyszków.

Podczas pieszej  kilkukilometrowej  wędrówki towarzyszył nam  świetny nastrój  i dobra pogoda. Po krótkim odpoczynku i zregenerowaniu sił, rozpoczął  się  program spotkania. Uczniowie klas pierwszych mieli możliwość odbycia zajęć w lesie z panią leśnik – Karoliną Gizińską, która  z wielką pasją i  poczuciem humoru  opowiadała o tajemnicach natury.  Spacerując po lesie mogliśmy  się dowiedzieć, czym zajmują się pracownicy  nadleśnictwa,   jak leśnicy dbają o lasy. Po solidnej porcji wiedzy przyrodniczej   młodzież przejęła inicjatywę. Klasa ILOL zaproponowała wspólne śpiewanie największych polskich przebojów przy akompaniamencie gitary, klasy ITE i ITI zorganizowały atrakcje sportowe –  grę w piłkę nożną i piłkę siatkową. Wspólne pieczenie kiełbasek i  liczne rozmowy pozwoliły nam lepiej się poznać  i nawiązać nowe znajomości.

 klasa   I LOL

Odnośniki