Rekrutacja – ogłoszenia dla Kandydatów

1. Listy osób przyjętych do oddziałów w LO i Technikum w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie umieszczono na stronie internetowej szkoły 28.07.2022 r. oraz na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie.

2. Ze względu na prace remontowe w budynku szkoły nie są planowane spotkania z wychowawcami przed 1 września 2022 r.

3. Propozycja podziału klasy 1 LE (społeczno – ekonomiczna) będzie podana 1 września.

4. Zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023 będzie na stronie szkoły po 22 sierpnia.
Na początku września odbędzie się w szkole kiermasz podręczników, podczas którego można będzie zaopatrzyć się również w używane podręczniki.

Dyrektor ZS3

Informacja dla zakwalifikowanych

wymagane dokumenty przy potwierdzaniu woli podjęcia nauki w ZS3:

• świadectwo, wyniki egzaminów 8-klasistów (oryginały)
  • wypełnione podanie o przyjęcie do szkoły (wymagany podpis kandydata i rodzica)
    pobierz podanie    DOCX  lub  PDF
  • 2szt. zdjęcie do legitymacji