Relacje z zawodów sportowych

8 lutego 2017

Piłka halowa chłopców i dziewcząt

W dniach 7-8 luty odbyły się  zawody w piłkę nożną halową dziewcząt i chłopców.  Dziewczęta rywalizowały w I LO Wyszków, zawody chłopców odbyły się w ZS3. Do rywalizacji przystąpiło po pięć zespołów w kategorii żeńskiej i męskiej. Mecze odbyły się systemem „każdy z każdym’. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy rozegrali wspaniałe mecze, nie przegrywając żadnego z nich, tym samym zajmując pierwsze miejsca. Spośród naszych drużyn zostali wybrani najlepsi zawodnicy turniejów . Najlepszą zawodniczką została Patrycja Wojciechowska z klasy I LEB, a najlepszym zawodnikiem Piotr Połodziuk z klasy II LOI. Oczywiście zwycięskie drużyny zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami i medalami, a opiekunowie zwycięskich zespołów,  Pan Mateusz Gąsiewski i Krzysztof Ostrowski, otrzymali wyróżnienie w postaci srebrnych dyplomów. Organizatorem i fundatorem nagród był Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Odnośniki