Rozgrywki Szkolnej Ligi Siatkówki Dziewcząt w II lidze w roku szkolnym 2014/2015.

13 grudnia 2014

W roku szkolnym 2014/2015 dziewczęta naszej szkoły zostały zgłoszone do rozgrywek SLS w II lidze. Do rozgrywek zostały zgłoszone: Aleksandra Szymanowska i Patrycja Gorczyńska z kl. III LOL; Angelika Piecuska z kl. II LOI; Milena Wasilewska, Maryla Modzelan, Ewa Abramczyk, Natalia Wilkowska, Klaudia Słowikowska, Karolina Orłowska z kl. II LOS; Milena Falba, Natalia Ciach z kl. I TE; Wiktoria Światkowska, Monika Krynicka, Julia Wołyniec, Laura Morawska z kl. I LOS.

W grupie razem z naszymi dziewczynami grają zespoły z następujących szkół: Gimnazjum Nr 81 z Warszawy, Gimnazjum Nr 36 z Warszawy, Zespół Szkół Nr 1 z Błonia, Gimnazjum Nr 72 z Warszawy, Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym, Gimnazjum im. Królowej Jadwigi z Tłuszcza, IV LO z Warszawy, LXXVIII LO z Warszawy.

Wyniki meczy rozegranych do dnia 05.12.2014r.:

1. ZS Nr 1 w Błoniu – ZS Nr 3 ( 1 : 2 )

2. Gimnazjum Nr 81 – ZS Nr 3 ( 0 : 2 )

3. ZS Nr 3 – Gimnazjum Nr 36 ( 2 : 0 )

4. Gimnazjum Nr 72 – ZS Nr 3 ( 0 : 2 )

5. ZS Nr 3 – Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym ( 2 : 0 )

6. ZS Nr 3 – LXXVIII LO  w Warszawie ( 1 : 2 )

7. Gimnazjum w Tłuszczu – ZS Nr 3 ( 2 : 0)

Po pierwszej rundzie nasz zespół prowadzi w grupie i jest na dobrej drodze na zajęcie pierwszego miejsca na koniec rozgrywek, gwarantowanego awansem do gry w I Lidze SLS w przyszłych rozgrywkach ligowych.

Gratuluję bardzo dobrych wyników naszym dziewczynom i życzę wiele radości z kolejnych  wygranych meczy w Nowym Roku 2015-

opiekun zespołu Pan Tomasz Dąbrowski.

Odnośniki