Rywalizacja na wyszkowskiej pływalni

4 marca 2015

W dniu 4 .03.2015r. na wyszkowskiej pływalni „Błękitna” odbyły się Indywidualne Powiatowe Zawody Pływackie Szkół Średnich. Naszą szkołę reprezentowało pięciu chłopców: Paweł Stokarski z 3TE, Kacper Deluga z 2LOI, Konrad Bloch z 4TE, Kamil Skrocki z 2LOE, Maksym Grzybowski z 3LOS oraz cztery dziewczęta: Sandra Karolewska z 3LOL, Karolina Śniadała z 3LEB, Klaudia Jagielska z 2LOS i Żaneta Załuska z 3LOA. W zawodach, poza  uczniami naszej szkoły wystartowali uczniowie 1LO, ZS1 i ZS2.

Zawodnicy ZS3 zajęli następujące miejsca medalowe:

Paweł Stokarski – 2m na 50m stylem klasycznym i 2m na 50m stylem motylkowym,

Kacper Deluga – 1m na 50m stylem grzbietowym i 2m na 50m stylem dowolnym,

Konrad Bloch – 2m na 50m stylem grzbietowym,

Sandra Karolewska – 2m na 50m stylem grzbietowym,

Karolina Śniadała – 2m na 50m stylem klasycznym.

Zarówno sztafeta dziewcząt, jak i chłopców(4 razy 25m stylem dowolnym) zajęły 2 miejsca, ustępując reprezentacji 1 LO im. C. K. Norwida.

Pływakom serdecznie gratulujemy!

                                                                                                            M.S

Odnośniki