SmallTalk

30 marca 2022

W minionym tygodniu, w naszej szkole odbywały się warsztaty dotyczące korzystania z aplikacji smallTalk.

Jest to efekt pracy naszego ucznia Patryka Gizy (3LIP) oraz uczniów Technikum Mechatronicznego Nr 1 w Warszawie, którzy w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” czatu internetowego o nietypowych założeniach, stworzyli tę niezwykłą aplikację.
SmallTalk ma na celu umożliwienie ludziom poznania swoich znajomych z innej niż dotychczas strony. Nasi uczniowie mieli okazję przetestować aplikację jako pierwsi, co poszło im świetnie. Dzięki ogromnej aktywności oraz zaangażowaniu młodzieży, warsztaty w ZS3 zakończyły się wielkim sukcesem.
Nauczyciele przyjęli prezenterów bardzo ciepło, również angażując się w warsztaty i pokazując, że wspierają ambitne inicjatywy swoich uczniów.

Więcej o projekcie smallTalk przeczytacie tutaj:
smalltalk.today
facebook.com/smalltalk2115