SPORTOWO I MUSICALOWO …

1 lutego 2017

1 lutego w mroźny, środowy poranek, klasy I LOE i I LZA wybrały się na kolejny wspólny wyjazd. Po dotychczasowych „duchowych rozrywkach” w postaci wizyt w teatrze, kinie czy muzeum, tym razem postanowiliśmy zadbać o naszą kondycję fizyczną oraz jeszcze bardziej zintegrować podczas wspólnej zabawy. Wraz z naszymi opiekunami, panią Magdaleną Królikowską, panią Ewą Chmielińska, panem Tomaszem Dąbrowskim oraz panem Andrzejem Gałązką odwiedziliśmy kryte lodowisko Ośrodka Sportu i Rekreacji „Targówek”. Choć dla niektórych był to pierwszy kontakt z tego typu sportem, wystarczyło kilka cennych rad kolegów i koleżanek, trochę ich pomocy, by w kilka chwil oswoić się z lodem.

W warszawskim Multikinie „Targówek” obejrzeliśmy jeden z największych faworytów oscarowych tego roku,  musical „La La Land” w reż. Damiena Chazelle’a z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. Choć zdania odnośnie filmu były podzielone, to na pewno warto było go zobaczyć, by się przekonać, czy reżyserowi udało się przywrócić kinową modę na musicale. Niespełniona aktorka, początkujący muzyk jazzowy, światła Los Angeles i świetna ścieżka dźwiękowa.  Po resztę zapraszamy do kin …

MK

Odnośniki