Spotkanie maturzystów z absolwentkami naszej szkoły

27 lutego 2024

26 lutego i wtorek 27 lutego uczniowie klas maturalnych mieli szansę spotkać się z absolwentkami naszej szkoły studiującymi psychologię Julią Zalewską w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz pielęgniarstwo Julitą Rełek uczęszczającą na Akademię Wychowania Fizycznego.
Nasi Absolwenci dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z zakończeniem szkoły i nową ścieżką kształcenia. Opowiadali o trudnościach, które pokonywali w trakcie studiów, egzaminach, przedmiotach jakich się uczą, predyspozycjach do studiowania danych kierunków, organizacji życia uczelni ora życiu studenckim.
Spotkania były bardzo potrzebne. Maturzyści zostali zachęceni do podjęcia trudu studiowania i mogli utwierdzić się w przekonaniu co do własnych wyborów.

Doradcy zawodowi

Odnośniki