Spotkanie maturzystów z doradcą zawodowym Powiatowego Urzędu Pracy w Wyszkowie

20 kwietnia 2022

W dniu 20 kwietnia uczniowie klas maturalnych spotkali się w z doradcą zawodowym Powiatowego Urzędu Pracy w Wyszkowie. Uczniowie otrzymali najważniejsze informacje o trendach rynku pracy w kraju i za granicą. Ponadto maturzyści zostali zapoznani z wykazem zawodów zwyżkowych i deficytowych w Polsce i naszym powiecie. Oprócz tego dowiedzieli się jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie na własną działalność. Młodzież została poinformowana o zasadach poszukiwania pracy za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy. Zainteresowani szczegółami mogli skorzystać z konsultacji indywidualnej na temat rynku pracy i prowadzenia własnej działalności.

 Serdecznie dziękujemy doradcy zawodowemu Powiatowego Urzędu Pracy w Wyszkowie za spotkanie z uczniami, które z pewnością przyczyniło się do podniesienia świadomości uczniów na temat  poszukiwania pracy oraz funkcjonowania Urzędów Pracy.

 

Doradcy zawodowi ZS3 w Wyszkowie

Spotkanie maturzystów z doradcą zawodowym Powiatowego Urzędu Pracy w Wyszkowie
Spotkanie maturzystów z doradcą zawodowym Powiatowego Urzędu Pracy w Wyszkowie

Odnośniki