Spotkanie pod hasłem „Powiat Wyszkowski – ojczyzna Norwida”

20 maja 2022

Dnia 20.05.2022 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Wyszkowie odbyło się spotkanie pod hasłem: „Powiat Wyszkowski – ojczyzna Norwida” z panią Ewą Michalik – Naczelnikiem Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. Prelegentka przedstawiła kilka słów na temat Powiatu Wyszkowskiego, by następnie przejść do przedstawienia sylwetki Cypriana Norwida oraz opowiedzieć o powstałym pierwszym w Polsce Muzeum Norwida w Dębinkach. Pani Ewa przekazała bibliotece dwie książki dotyczące Norwida oraz przeprowadziła mini quiz z nagrodami. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z klasy 1 LZ z Zespołu Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie pod opieką pani E. Sawicz-Bakuły.

Dziękujemy Paniom z Biblioteki Pedagogicznej za zaproszenie i miłe spotkanie.                      

W. Kosińska / A. Marciniak

Odnośniki