Sprawozdanie z piłki nożnej chłopców

3 października 2013

3 października w Zespole Szkół Nr 1 odbyły się powiatowe zawody w piłkę nożną chłopców. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza reprezentacja znalazła się w grupie z ZS1 i z ZS Zabrodzie. Po fazie grupowej do dalszych rozgrywek awansowały 4 zespoły: ZS1, ZS3, LO i ZS2. W półfinale nasi chłopcy zwyciężyli z drużyną z LO wynikiem 2:1. Drugi półfinał zakończył się zwycięstwem ZS1 5:0. W finale spotkały się drużyny ZS3 i ZS1. Po pasjonującej walce zwyciężyli chłopcy naszej reprezentacji wynikiem 3:1. Opiekunem naszej drużyny był Pan Michał Ogrodziński.

Skład naszej drużyny:

Hubert Chmielewski – II los
Karol Ponichtera – II los
Jakub Wierzchoń – II los
Maksym Grzybowski – II los
Kamil Kaput – II los
Damian Gałązka – II los
Mateusz Nowicki – II los
Kacper Rzemek – II los
Cezary Lonca – I los
Michał Cichowski – II los

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce – ZS3
II miejsce – ZS1
III miejsce – I LO
IV miejsce – ZS2
V miejsce – TPU
VI miejsce – ZS Zabrodzie

Składamy serdeczne gratulacje zawodnikom i opiekunowi.

Odnośniki