Sprawozdanie z Powiatowych zawodów w piłce nożnej dziewcząt

2 października 2013

W dniu 02.10.2013 odbyły się zawody piłki nożnej dziewcząt w Zabrodziu organizowane przez P. O. K. i S. Wyszków. Do zawodów przystąpiło pięć szkół ponadgimnazjalnych – ZS nr 1, ZS nr 2, ZS nr 3, I LO oraz ZS Zabrodzie. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Ostateczna kolejność:

I miejsce -ZS Zabrodzie
II miejsce – ZS nr 2
III miejsce – I LO
IV miejsce – ZS nr 1
V miejsce – ZS nr 3

Naszą szkołę reprezentowały następujące dziewczęta: Milena Wasilewska, Karolina Orłowska, Klaudia Słowikowska, Maryla Modzelan, Klaudia Soliwoda, Ewa Abramczyk – kl. I LOS, Angelika Stankiewicz – kl. I LOL, Wioleta Godlewska – III LOI, Aleksandra Szymanowska – II LOL, Angelika Chojecka – kl. III LOS. Opiekunem zespołu był Pan Tomasz Dąbrowski.

Odnośniki