Sprawozdanie z zawodów szkolnych – piłka siatkowa dziewcząt

3 grudnia 2019

W dniu 3 grudnia 2019 r. w hali sportowej Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wyszkowie odbył się IV Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Do turnieju zgłosiły się dwa zespoły: I L O im Gen. Józefa Bema z Ostrołęki, I LO im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie oraz dwa zespoły z naszej szkoły. Każdy zespół zagrał dwa mecze które wyłoniły pary grające odpowiednio o miejsca IV i III oraz II i I. W małym finale spotkały się szkoły z LO Radzymin i ZS Nr 3 – drużyna B. Zwycięsko w tym pojedynku odniósł zespół z Radzymina wygrywając 2 : 0. O pierwsze miejsce w turnieju zagrały I LO z Ostrołęki z ZS Nr 3 w Wyszkowie – drużyna A. Po bardzo ciekawym spotkaniu zwycięstwo przypadło szkole z Ostrołęki.  Najlepszą zawodniczką turnieju została Klaudia Lędzioszek z LO w Ostrołęce.                                                                                                                                                    Ostateczna kolejność w całym turnieju była następująca: I miejsce – I LO im. Gen. Józefa Bema z Ostrołęki; II miejsce – Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie – drużyna  A, III miejsce – I LO im. Cypriana Kamola Norwida w Radzyminie, IV miejsce – Zespół Szkół Nr 3 – drużyna B. Wszystkie zespoły otrzymały okolicznościowe statuetki, a opiekunowie szkół i sędzia zawodów Pan Wiktor Dobosz  – nagrody niespodzianki .  Organizatorem IV Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt był Pan Tomasz Dąbrowski.

Zespół Szkół Nr 3 w Wyszkowie reprezentowały: Weronika Kalinowska, Maria Najmoła, Sandra Bialik, Klaudia Lalak, Weronika Piątek, Wiktoria Wójcik, Klaudia Olbryś, Klaudia Szabelska, Angelika Pawlak, Izabela Wicińska, Weronika Grzegorczyk i Klaudia Dzierbun.Sprawozdanie z zawodów szkolnych – piłka siatkowa dziewcząt Sprawozdanie z zawodów szkolnych – piłka siatkowa dziewcząt Sprawozdanie z zawodów szkolnych – piłka siatkowa dziewcząt

Odnośniki