Studniówka w Zespole Szkół Nr 3 w Wyszkowie

19 lutego 2013

Dnia 2 lutego 2013 roku na hali WOSiR- u odbyła się długo oczekiwana przez wszystkich uczniów klas maturalnych studniówka. W wydarzeniu tym wzięły udział poszczególne klasy, wraz z ich wychowawcami:

kl. IV TI – Agata Zawadzka,
kl. IV TE – Edward Steczkowski,
kl. IV TW – Agnieszka Zdrojewska,
kl. III LOI –Beata Czechowska,
kl. III LOL – Małgorzata Szwed,
kl. III EAa – Agnieszka Wydryszek,
kl. III EAb – Halina Terlikowska.

Część oficjalna rozpoczęła się tradycyjnie polonezem oraz mową powitalną, którą wygłosiła Pani dyr. Elżbieta Michalik. Po krótkim powitaniu grupa uczniów, przygotowanych przez Panią Matyldę Maliszewską zatańczyła walca.
Kolejnym punktem studniówki była część artystyczna przygotowana przez Panią Agatę Zawadzką oraz Panią Matyldę Maliszewską zatytułowana „Studniówkowo filmowo”. Prowadził ją Mateusz Linka. Podczas występów wybrani uczniowie klas maturalnych prezentowali układy taneczne ilustrowane fragmentami znanych filmów. Zobaczyliśmy walca, charlestona, rock and rolla, sambę, free style, taniec grecki oraz układ taneczny do teledysku Michaela Jacksona. Takie urozmaicenie studniówki okazało się świetnym pomysłem, który spodobał się gronu pedagogicznemu, gościom oraz uczniom. Widzowie nagradzali swoich kolegów gromkimi brawami.

Patryk Racki , klasa IV TI

Odnośniki