Stypendyści Prezesa Rady Ministrów-2012 w Zespole Szkół NR 3 w Wyszkowie

14 grudnia 2012

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje uczeń z najwyższa średnią  w danym typie szkoły ponadgimnazjalnej kończącej się maturą. Stypendysta musi wykazać się co najmniej dobrym zachowaniem i średnia nie niższą niż 4,75.

Nasi tegoroczni stypendyści to:

Martyna Mróz Liceum Ogólnokształcące – klasa lingwistyczno – europejska 

Izabela Skoczeń Liceum Profilowane profil ekonomiczno  administracyjny

Patrycja Dawidzka Technikum zawód ekonomista

W dniu 3 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół Nr 3 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów najzdolniejszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych.

Nagrody wręczała Katarzyna Góralska – Mazowiecki Wicekurator Oświaty oraz Teresa Michalak dyrektor Mazowieckiego Kuratorium Oświaty Delegatura w Ostrołęce w towarzystwie Bogdana Pągowskiego Starosty Powiatu Wyszkowskiego. Stypendyści otrzymali dyplomy, listy gratulacyjne skierowane do rodziców oraz drobne upominki w postaci „stypendialnych bombek”. W imieniu nagrodzonych podziękowała stypendystka gospodarzy – uczennica klasy IV G. Podczas uroczystości zostali uhonorowani także nauczyciele – 3 osoby otrzymały Nagrody Ministra Edukacji Narodowej.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna w czasie której uczniowie z klasy III g ZS NR 1 w Ostrołęce zaprezentowali program poetycko-muzyczny. Spotkanie zakończyło wspólne zdjęcie 47 uczniów nagrodzonych z terenu Delegatury w Ostrołęce oraz poczęstunek.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Odnośniki