Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2015/2016

3 grudnia 2015

W dniu 3 grudnia 2015r. dwoje uczniów naszej szkoły wraz z panem wicedyrektorem Jerzym Sasinem uczestniczyli w uroczystości wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów, która odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce
Wydarzeniu przewodniczyła pani Teresa Michalak, dyrektor Delegatury w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie. Udział wzięli również przedstawiciele władz wojewódzkich oraz powiatowych z Ostrołęki, Makowa, Przasnysza, Ostrowi i Wyszkowa. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia kuratora mazowieckiego – pani Doroty Sokołowskiej, która powitała gości oraz skierowała kilka słów do stypendystów. Zwróciła uwagę na trudy jakie spotykają uczniów oraz na wielką wartość przyjaźni w ich życiu. Po rozdaniu stypendystomdyplomów (z każdym z nagrodzonych pani kurator przeprowadziła krótką rozmowę) uczniowie ostrołęckiej szkoły przygotowali występ artystyczny, który niezwykle zainteresował publiczność. Następnie wszyscy udali sie na słodki poczęstunek.
W naszej szkole w bieżącym roku wyróżnieni zostali Błażej Mróz (uczeń klasy 3 LOI) w Liceum Ogólnokształcącym (po raz drugi) oraz Natalia Archacka, uczennica klasy 2 TE w Technikum.

NA

Odnośniki