Sukcesy recytatorek ZS3 !

24 października 2017

Już od 16 lat I Liceum Ogólnokształcące  im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie organizuje międzyszkolny Konkurs Recytatorski Twórczości C. K. Norwida, poprzedzony etapem konkursów szkolnych. Celem organizatorów jest upowszechnianie wiedzy o życiu i twórczości poety związanego z regionem Wyszkowa i okolic ,  rozwijanie wrażliwości estetycznej  i kultury językowej młodzieży.  W tym roku szkolnym w finale XVI edycji konkursu, który odbył się 24 października 2017 roku,  w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, wzięły udział trzy uczennice naszej szkoły: Milena Andryszczyk z klasy I LZB, Aleksandra Gregorek z I LOL i Karolina Zęgota  z I LZA.

W grupie 18 finalistów  konkursu, pochodzących z różnych szkół , uczennice  ZS3 zajęły :

II miejsce  – Milena Andryszczyk ,

III miejsce –  Aleksandra Gregorek .

Jury konkursu doceniło wyjątkową interpretację tekstów, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny. Recytatorkom gratulujemy!

 

Agata Zawadzka

Sukcesy recytatorek ZS3 ! Sukcesy recytatorek ZS3 ! Sukcesy recytatorek ZS3 !

Odnośniki