Świąteczna akcja „Robótka 2014”

21 grudnia 2014

W dniach 8-21.12.2014r uczniowie ZS3 brali udział w akcji charytatywnej „Robótka 2014”,którą w Internecie ogłosili pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Niegowie.

Akcja polegała na przygotowaniu kartek z życzeniami oraz upominków dla podopiecznych DPS.

Uczniowie losowali lub wybierali z listy osoby, przygotowywali świąteczne kartki pełne ciepłych życzeń oraz prezenty według zamówień do św. Mikołaja. Po zebraniu przesyłek delegacja dziewcząt z klasy 2LOE wraz z panią dyrektor E. Michalik i nauczycielką M. Szwed pojechała ze świąteczną wizytą do Niegowa. Nie zabrakło wśród nich Mikołaja( a właściwie Mikołajki).Przyjęto nas bardzo serdecznie, okrzykami zachwytu i gorącymi uściskami.

Dowiedzieliśmy się ile radości może sprawić komuś zainteresowanie i ciepły gest człowieka w ten piękny bożonarodzeniowy czas.

Odnośniki