Świąteczny konkurs z okazji Dnia Przedsiębiorczości w ZS3

2 stycznia 2023

Świąteczny konkurs z okazji Dnia Przedsiębiorczości w ZS3

 

Drodzy Uczniowie!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, jednak w wielu domach i przedsiębiorstwach tegoroczne święta upłyną pod znakiem inflacji, wysokiego oprocentowania kredytów, wzrostu cen paliw i źródeł ogrzewania.

W ramach tegorocznego Dnia Przedsiębiorczości, postanowiłyśmy zorganizować konkurs na najlepsze sposoby zapobiegania skutkom kryzysu gospodarczego, który coraz bardziej dotyka gospodarstwa domowe oraz wiele firm.

Proponujemy dwa tematy do wyboru:

  1. Prowadzenie gospodarstwa domowego w dobie inflacji
  2. Zarzadzanie firmą w czasie kryzysu

 

Konkurs polega na zilustrowaniu techniką dowolną sposobów (metod) na zminimalizowanie skutków kryzysu gospodarczego w domach i przedsiębiorstwach, uwzględniając aktualną sytuację gospodarczą. W konkursie mogą brać udział prace wyłącznie nigdzie dotąd niepublikowane.

Prace będą oceniane pod względem:

  • zgodności z zaproponowanym opisem problemu,
  • pomysłowości i oryginalności,
  • atrakcyjności wizualnej.

 

Termin oddania prac: 31 stycznia 2023 r.

 

Prace konkursowe prosimy kierować do pani Eweliny Szczerby lub pani Katarzyny Kownackiej.

Odnośniki