26 listopada 2025 r. uczniowie z całej Polski wzięli udział w pierwszym etapie Olimpiady „Rachunkowość w biznesie”. W ciągu 75 minut rozwiązywali test obejmujący 50 pytań z zakresu kwalifikacji EKA.07 „Prowadzenie rachunkowości”. Do rywalizacji przystąpiło około 2000 uczestników.
Informujemy, że do etapu okręgowego, który odbędzie się 14 stycznia 2026 r. o godz. 11.00 w Oddziale Okręgowym w Warszawie przy ul. Płockiej 17 lok. 25, zakwalifikowały się trzy uczennice naszej szkoły:
- Joanna Abramczyk
- Agata Godlewska
- Patrycja Górska
Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Ewelina Szczerba
















