W dniu 29 maja 2025 roku w Zespole Szkół Nr 3 odbył się „Konkurs z rachunkowości” zorganizowany przez panią Renatę Lalak.
W wydarzeniu udział wzięli uczniowie technikum rachunkowości.
Z przyjemnością informujemy, że laureatką konkursu została Kinga Boguszewska z klasy 3TR, drugie miejsce zajął Łukasz Przygodzki z klasy 2TR, natomiast trzecie miejsce zajęła Natalia Wróbel z klasy 3TR.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Wasze osiągnięcia świadczą o dużym zaangażowaniu, systematycznej pracy i pasji do rachunkowości.
Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!
Renata Lalak
















