Szkolne Mistrzostwa Menadżerskie

20 lutego 2021

Po raz drugi mamy możliwość  wziąć udział w Szkolnych Mistrzostwach Menedżerskich.

Jest to konkurs ekonomiczny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Jego celem jest rozbudzanie postaw przedsiębiorczych i przygotowanie uczniów do prowadzenia własnych firm. Konkurs organizowany jest przez Fundację Przedsiębiorczości Revas we współpracy z firmą Revas oraz Narodowym Bankiem Polskim.

Konkurs to dobra okazja, by sprawdzić swoje biznesowe umiejętności oraz zderzyć teorię z praktyką. Podczas rozgrywki uczestnicy będą podejmować realne decyzje biznesowe w wirtualnym środowisku, co daje szansę na przetestowanie każdej, nawet najbardziej ryzykownej strategii w bezpieczny sposób.

Udział w projekcie pozwoli uczestnikom przede wszystkim:

• zdobyć praktyczną, biznesową wiedzę,
  • rozwinąć wyobraźnię i kreatywne myślenie,
  • zainteresować się ekonomią i przedsiębiorczością,
  • rozwinąć kluczowe kompetencje tj. praca w zespole czy rozwiązywanie problemów.

Każdy uczestnik, który w przyszłości planuje założyć własną firmę z pewnością doceni nieocenione doświadczenie zdobyte podczas rozgrywki.

Na zwycięzców czekają także liczne nagrody rzeczowe.

Rejestracja i zapisy

Każda ze szkół ponadpodstawowych może zgłosić 3 osobowy zespół reprezentantów w odpowiedniej dla siebie kategorii:

• licea ogólnokształcące,
  • technika

Oznacza to, że możemy zgłosić dwa uczniowskie zespoły.

zainteresowane osoby proszę o kontakt do28.02.2021

Katarzyna Kownacka