Szkolny konkurs ortograficzny

21 marca 2022

21 marca 2022 roku w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie odbył się szkolny konkurs ortograficzny.

Zmagania przebiegały jednocześnie w budynku ZS3 na ul. Jana Matejki 9 oraz w budynku na ul. Geodetów 45A. Wzięło w nim udział 28 uczniów. Tekst dyktanda został odczytany uczniom biorącym udział w konkursie przez nauczycieli języka polskiego, w budynku szkoły na ul. Jana Matejki przez panią Agatę Marciniak, na ul. Geodetów przez panią Karolinę Mickiewicz. Uczniowie biorący udział w konkursie musieli zmierzyć się z ortograficznymi „chaszczami”, które czyhały na nich w tekście dyktanda.

Laureatami szkolnego etapu konkursu ortograficznego, którzy dzięki temu wezmą udział w etapie wojewódzkim, zostali:

  1. Julia Marciniak klasa 3LL4
  2. Maja Falba klasa 2LL
  3. Jakub Gołasiewicz klasa 2TR

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Karolina Mickiewicz

Odnośniki