Szkolny turniej piłki halowej chłopców

18 października 2013

W piątek (18.10) rozpoczęły się rozgrywki halowej piłki nożnej chłopców organizowane już po raz drugi przez Pana Tomasza Dąbrowskiego. W tym roku zgłosiło się do zawodów 22 zespoły które reprezentują wszystkie klasy z naszej szkoły. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy w których rozgrywki są prowadzone systemem pucharowym (przegrana drużyna w meczu odpada z turnieju). Do II rundy przechodzą zwycięzcy meczy, gdzie grać będą każdy z każdym w swoich grupach.

Druga grupa rozegra swoje mecze we wtorek (22.10) o godzinie 13.30. a rywalizować będą takie zespoły jak: Cieniasy z IV TI, KNZ, Układ zcalony, II LOI, Dziobaki z II LOS,FC Cegła z III LOI, III TE, Zefirki z II LOS, I LOI, III TI  „B”, Zakręt Lucynów z III  LOI i I TE. Z pierwszej grupy zwyciężyły swoje mecze następujące zespoły: TI, III LOS, Majsterzy z II LOS, Drewniaki z II LOS i I LOS.

Druga runda będzie rozegrana w następujących terminach: Grupa I – poniedziałek (28.10) od godziny 11.40. i druga grupa w środę (30.10) od godz. 10:30.

Odnośniki