Szkolny turniej tenisa stołowego.

26 października 2015

26 października 2015 roku na Sali Zespołu Szkół nr 3 odbył się szkolny turniej tenisa stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców. Wzięły w nim udział 33 osoby. 23 chłopców i 10 dziewcząt. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym do dwóch  wygranych setów.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Karolina Nadaj uczennica klasy 2LOS. Drugie i trzecie miejsce przypadło uczennicom klas pierwszych – Karolinie Frąntczak klasa 1LEB i Kindze Śliz klasa 1LEA. Na wyróżnienie zasługuje również Aneta Żurawska klasa 1TE.

W kategorii chłopców zwycięstwo odniósł uczeń klasy pierwszej LEA Mateusz Szymczak. Miejsce drugie zdobył Przemysław Pakieła klasa3LOI. Na trzeciej pozycji uplasował się Dawid Zwoliński klasa 3LOS.

Zwycięzcy zostali uhonorowani medalami, które wręczył wicedyrektor szkoły mgr Inż. Jerzy Sasin.

Organizatorem zawodów był Pan Krzysztof Ostrowski.

Odnośniki