Sztafetowe biegi przełajowe 2015

30 kwietnia 2015

W dniu 30 kwietnia 2015 roku w Długosiodle odbyły  się Powiatowe Biegi Przełajowe. Zawody przebiegały w dwóch kategoriach – chłopców i dziewcząt. W każdej brało udział pięć drużyn z terenu powiatu wyszkowskiego.Wszystkie składały się z ośmiu zawodników, którzy wspólnie walczyli o mistrzostwo powiatu. W kategorii dziewcząt najlepszą drużyną okazał się Zespół Szkół Nr 3, na drugim miejscu znalazł się Zespół Szkół Nr 1. Ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna z 1 Liceum Ogólnokształcącego w Wyszkowie. W kategorii  chłopców mistrzami powiatu po raz ósmy zostali zawodnicy z ZS Nr 1, natomiast wicemistrzami uczniowie z ZS Nr 3. Trzecie miejsce w kategorii chłopców należy do 1LO w Wyszkowie. Pierwsze dwie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców awansowały do zawodów międzypowiatowych, które odbyły się w Ostrołęce. Nasze dziewczęta zdeklasowały pozostałe sztafety,  dublując trzy z nich. Chłopcy zajęli podobnie jak w powiecie drugie miejsce. Następnym etapem zawodów były zawody  na szczeblu województwa mazowieckiego, które odbyły się w  Siedlcach. Nasze reprezentantki uplasowały się na trzecim miejscu. Chłopcy natomiast zajęli szóste miejsce.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom wytrwałości ,osiągnięć sportowych i życzymy dalszych sukcesów.

Lista zawodników:

Dziewczęta:

 1. Ostrowska Olga              III LOL
 2. Pokraśniewicz Paulina   I LOS
 3. Pokraśniewicz Karolina  I LOS
 4. Nadaj Karolina                 I LOS
 5. Deptuła Klaudia               I LOS
 6. Orłowska Karolina          II LOS
 7. Piotrowska Anita             I TE
 8. Augustynik Aleksandra   I LOL
 9. Kuczyńska Kalina             II TE
 10. Brejnak Kinga                  III TE
 11. Kania Weronika              I LOL

Chłopcy:

 1. Marzoch Michał              III LOS
 2. Rytelewski Marcin          III TI
 3. Skura Szymon                  II TI
 4. Borkowski Mateusz        III TI
 5. Godlewski Amadeusz     III LEA
 6. Kalinowski Dawid            I LOS
 7. Puścian Adrian                 III LOS
 8. Petrykowski Paweł          I TE
 9. Stoszewski Grzegorz       III LEA
 10. Kaput Bartosz                  III LOL
 11. Grzywacz Dawid              II TI

Odnośniki