Sztafetowe biegi przełajowe 2015

30 kwietnia 2015

W dniu 30 kwietnia 2015 roku w Długosiodle odbyły  się Powiatowe Biegi Przełajowe. Zawody przebiegały w dwóch kategoriach – chłopców i dziewcząt. W każdej brało udział pięć drużyn z terenu powiatu wyszkowskiego.Wszystkie składały się z ośmiu zawodników, którzy wspólnie walczyli o mistrzostwo powiatu. W kategorii dziewcząt najlepszą drużyną okazał się Zespół Szkół Nr 3, na drugim miejscu znalazł się Zespół Szkół Nr 1. Ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna z 1 Liceum Ogólnokształcącego w Wyszkowie. W kategorii  chłopców mistrzami powiatu po raz ósmy zostali zawodnicy z ZS Nr 1, natomiast wicemistrzami uczniowie z ZS Nr 3. Trzecie miejsce w kategorii chłopców należy do 1LO w Wyszkowie. Pierwsze dwie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców awansowały do zawodów międzypowiatowych, które odbyły się w Ostrołęce. Nasze dziewczęta zdeklasowały pozostałe sztafety,  dublując trzy z nich. Chłopcy zajęli podobnie jak w powiecie drugie miejsce. Następnym etapem zawodów były zawody  na szczeblu województwa mazowieckiego, które odbyły się w  Siedlcach. Nasze reprezentantki uplasowały się na trzecim miejscu. Chłopcy natomiast zajęli szóste miejsce.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom wytrwałości ,osiągnięć sportowych i życzymy dalszych sukcesów.