Sztafetowe biegi przełajowe

25 marca 2016

25 marca 2016 roku na stadionie leśnym w Długosiodle odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w kategorii dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiło po 5 drużyn reprezentujących szkoły średnie powiatu wyszkowskiego. Drużyna dziewcząt ZS3 zajęła I miejsce deklasując pozostałe zespoły a drużyna chłopców również stanęła na podium zajmując III miejsce. Organizatorem zawodów był POKiS zaś gospodarzem Zespół Szkół
w Długosiodle. Gościem honorowym był pan starosta powiatu wyszkowskiego Bogdan Pągowski, który wraz z dyrektorem POKiS Marią Gajewską dokonali dekoracji zwycięzców.
Szkołę reprezentowały w kategorii dziewcząt:
Pokraśniewicz Karolina
Pokraśniewicz Paulina
Nadaj Karolina
Deptuła Klaudia
Piotrowska Anita
Kania Weronika
Kuczyńska Kalina
Żurawska Aneta

W kategorii chłopców:
Skóra Szymon
Kalinowski Dawid
Połodziuk Piotr
Szymański Michał
Ponichtera Daniel
Petrykowski Paweł
Gałązka Piotr
Skoczeń Konrad
Szymański Łukasz.

 

Odnośniki