Teleturniej ekonomiczny SUKCES NA BANK

9 lutego 2021

Drodzy Uczniowie Zespołu Szkół nr 3!!!

Zachęcamy do wzięcia udziału w teleturnieju ekonomicznym SUKCES NA BANK skierowanego do uczniów szkół średnich (liceów i techników). Turniej jest prestiżowym projektem finansowanym przez Narodowy Bank Polski, a nadzór merytoryczny nad nim prowadzą wykwalifikowani ekonomiści, przedsiębiorcy i pracownicy naukowi czołowych polskich uczelni. W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach. 

Turniej podzielony jest na trzy kolejne etapy: etap eliminacyjny, etap międzyszkolny i etap telewizyjny. Pierwszy i drugi etap przeprowadzone zostaną za pomocą testu w aplikacji online.

32 najlepsze drużyny z etapu eliminacyjnego zakwalifikują się do etapu międzyszkolnego.

Rozgrywki w ramach etapu telewizyjnego emitowane są w formie teleturnieju oglądanego przez tysiące widzów na antenie TVP 3.

Rejestracja w projekcie jest bardzo prosta – wystarczy wpisać swój adres e-mail, wybrać nazwę szkoły oraz podać hasło do logowania. Można zrobić to online na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu w zaledwie kilka minut. Rejestracja w projekcie jest już otwarta. Na tym etapie nie ma konieczności zgłaszania składu drużyny. 

Więcej informacji o turnieju znajdziecie na stronie internetowej https://sukcesnabank.pl/

Po zapisaniu się do udziału w eliminacjach otrzymacie dodatkowe materiały edukacyjne. Termin na zgłoszenie się do działu w teleturnieju upływa w dniu 8 marca 2021 r.

Na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody finansowe dla szkół, uczniów  i nauczycieli ( główna nagroda to aż 20 000 złotych! ) 

80 uczniów, którzy wystąpią w etapie telewizyjnym uzyska tytuły finalistów ogólnopolskiego konkursu, a 20 uczestników, których drużyny zajmą I-IV miejsce, zostanie jego laureatami.

 

Osoby chcące uzyskać więcej informacji mogą zgłaszać się do Pani Katarzyny Kownackiej lub Pani Eweliny Szczerba.

Teleturniej ekonomiczny SUKCES NA BANK

Odnośniki